• Adres: Söğütözü Mah. 2177 Cad. No:10 B66 Çankaya/Ankara
  • Telefon: 0(312) 284 00 25

Hizmetler

Kapalı kaynak kodlu ve sahipli yazılımlardan açık kaynak kodlu yazılımlara dönüşüm için gerekli analiz, eğitim, kavram ispat, eğitim ve dönüşüm hizmeti.

Veri merkezi planlama, kablolama, sunucu kurulumu, soğutma (ısı, nem hesabı) ve güç sistemleri tasarlanması, gerçek ortam kurgularının anahtar teslim gerçekleştirilmesi hizmeti. Güvenlik, bakım, destek , sanallaştırma ve altyapı çözümleri gibi konularda teknik destek hizmeti.

Yaşadığınız sorunlara çözüm getirmek ve bu işleri kolaylaştırmak size performans,para ve zaman kazandırır. Bu sorunlar size özeldir ve piyasada bulunan uygulamalar sizin işinizi karşılayamamaktadır. Burada hedefimiz sizin sorunlarınıza çözüm getirmek ve verimliliğinizi arttırmaktır.

Dünyada genel kabul görmüş açık kaynak kodlu teknolojilerden lisanslı yazılımlara kadar, istemci ve kullanıcı yönetimi yapılabilmesi için çeşitli enstrümanlar bir araya getirilerek bilgisayar ve kullanıcıların yönetimi hizmeti.

Donanım ve yazılım üreticileri bayilikleri, temsilcilikleri ile ihtiyaç duyulan yazılım ve donanım tedariğinin sağlanması.

Sanal ya da fiziksel sunucu sistemleri, ağ ve güvenlik cihazları, veritabanları planlama ile veri kayıpsız hizmet kesintisi ile taşınması hizmeti.

Geleneksel yaklaşım yerine bilgi teknolojilerinin yoğun kullanımı ile iş süreçlerinin ve bilgilerin hızla, para ve zaman tasarrufu sağlayacak maliyet etkin dijital (elektronik) ortama taşınması hizmeti.

Bilişim sistemlerinin sızma ve saldırılara karşı tedbir alınmak üzere beyaz şapkalı hacker’lar tarafından, kötü niyetli birinin (hacker) saldırmasını öngören yöntemler kullanılarak yapılan siber saldırı ve müdahaleler ile güvenlik açıklarının tespit edilip bu açıkların kapatılmasına yönelik raporlanması hizmeti. Siber Güvenlik Ürünleri (Firewall, SIEM, otomatik zafiyet analizi yazılımları) Karmaşık ve fark edilmesi zor siber saldırılar ve kurumsal ağ ortamlarında sık rastlanan klasik güvenlik önlemlerinin yetersiz kalması sonucu analiz çalışmalarının yapılması hizmeti.

Çalışanların ve yöneticilerin daha zamanı daha verimli değerlendirmesini sağlayan sistemlerdir. personelin ve zamanın tasarruflu kullanılmaması sonucu elde edilen zararları azaltmaya, zamanı en verimli şekilde kullanmaya yönelik geliştirilmiş sistemdir.

Kritik bilgi varlıklarını korumak için derinlemesine savunma ve saldırganların kullandığı güvenlik zafiyetlerini gidererek atak yüzeyini küçültme hizmeti. Kurum ve kuruluşların çalışanlarının bilgilerinin korunması, zararlı yazılımlara karşı önlemler, güven vermeyen kaynaklar ve bilgi güvenliği konusunda eğitim hizmeti.